"День мами і дитини" в Полтаві - неділя,18 червня 2017 року

Про виставку
1 травня 2017 о 22:088583 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 "День мами і дитини" в Полтаві - неділя,18 червня 2017 року
Виставка "День мами і дитини" призначена для жінок, вагітних жінок і батьків з малими дітьми від 0 до 9 років. Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини.

Вже 18 червня 2017 року, з 10.00 до 18.00 в приміщенні виставкової зали Міського будинку культури Полтави за адресою Майдан Незалежності, 5 відбудеться перша виставка "День мами і дитини" - 2017.

Це єдина в своєму роді подія, якої ще досі не проводилося в Полтаві, призначена для всіх тих, хто опікується виношуванням, народженням та вихованням малюка.

"День мами і дитини" - 2017 в Полтаві збере на своїй території виняткову групу учасників і відвідувачів!

Виставка "День мами і дитини" - 2017 у Полтаві - для жінок, вагітних жінок і батьків з малими дітьми від 0 до 9 років

Вже 18 червня у виставковій залі полтавського міського будинку культури!

ЛИШЕ РАЗ НА РІК В ПОЛТАВІ, ТОМУ ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ І ВІДВІДУВАННЯ ВИСТАВКИ "ДЕНЬ МАМИ І ДИТИНИ", 2017 В ПОЛТАВІ!

Які ж події чекають на Вас на виставці "День мами і дитини" - 2017 в Полтаві?

Ми запланували безліч цікавого для всіх, хто недільного теплого червневого дня загляне до виставкової зали полтавського МБК.

У зоні консультацій у вас буде можливість безкоштовно поспілкуватися зі спеціалістами здоров'я мами і дитини, безпосередньо на місці отримати консультацію, записатися на прийом до лікаря, чи психолога.

У анімаційній зоні учасники виставки будуть проводити різноманітні ігри з малюками і батьками. Малечі буде весело і комфортно, адже ми приготували спеціальне покриття на підлогу.

Мама і дитина

У окремому приміщенні вже з 10.00 відбуватиметься конференція для майбутніх мам і батьків, де запрошені спікери поділяться інформацією щодо періоду вагітності, народження і виховання малюка, покажуть корисні майстер-класи для мам і батьків.

Для тих, хто зареєструється завчасно - вхід на конференцію - БЕЗКОШТОВНИЙ.

Буде багато різноманітних призів - потрібних речей, які можна буде виграти під час роботи виставки і отримати безпосередньо в місці проведення.

Вже уявляєте себе з цілою купою подарунків? Тоді вже сьогодні реєструйтесь для участі у розіграші тут.

Ми відвели окремий куточок для фотосесії нон-стоп, де професійний фотограф безкоштовно зафіксує ваш образ на фотознімку - чудова нагода.

Працюватиме фуд зона з різними смаколиками.

А головне - це близько 50 учасників - фірм, закладів і підприємців, які пропонують товари та послуги для мам і маленьких дітей. В одному місці зберуться всі ті, хто може забезпечити для вас здоров'я і посмішку вашої дитини.

Потрапити на виставку "День мами і дитини" - 2017 у Полтаві буде дуже легко, адже доступ до всієї цієї краси буде абсолютно БЕЗКОШТОВНИМ!