Прочитайте чим ми займаємося і приєднуйтесь!

Про проект
Віктор Чубенко23 грудня 2017 о 22:30505 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Прочитайте чим ми займаємося і приєднуйтесь!
NATEMU - молодий проект компанії "Життя і діло", але ми віримо в його успіх.

Впродовж 25 років компанія "Життя і діло" успішно займалася регіональними видавничими проектами.

Та настав час змін, а з ним і потреба знайти напрямки діяльності, більш актуальні і корисні для суспільства в епоху трансформацій.

Ми вирішили, що наш подальший шлях - організація подій і успішно стартували з регіонального заходу, який провели в Полтаві - виставки і конференції "День мами і дитини". До цього івенти подібного формату на території Полтави не проводилися, тож його рівень був належним чином оцінений як учасниками, так і відвідувачами. Інформацію про цей захід можна подивитися тут.

Запланувавши наступну конференцію і виставку, ми все ж не припиняли думати про її формат. І не дивлячись на досить вагомі переваги проведення події у фізичному просторі, ми прийняли рішення продовжити рух у заданому напрямку, але вже в он-лайн форматі.

При цьому ми розуміємо всі його недоліки у порівнянні зі звичайними заходами, однак, віримо в те, що значні переваги он-лайн реалізації нашого задуму з надлишком компенсують втрати.

На наших конференціях, організованих вже в он-лайн форматі, ми очікуємо значно більше учасників, при цьому сподіваємося передати ще більше різноманітної інформації.

Кожна конференція супроводжуватиметься інтерактивним каталогом, по суті - виставкою у віртуальному просторі, в якому за допомогою інтерактиву та аудіо-візуальних засобів передачі інформації ми плануємо досягти значного ефекту взаємодії бізнесу і споживачів.

Та головне, про що хочемо сказати: наші заходи, як і перша успішно проведена конференція-виставка, матимуть яскраво виражену регіональну складову, до якого он-лайн формат додасть можливості, які важко досягаються у фізичному вимірі.

Це основне, про що хотілося написати, сподіваємося, тепер ви маєте певне уявлення про напрямок нашої роботи і зможете перейти до наступних розділів сайту.

Приєднуйтесь до нас у якості слухачів конференцій, спікерів, замовників он-лайн проектів, рекламодавців каталогів, всім будемо раді.

Турбуємось про вас і працюємо для вас!

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter