Учасники виставки і конференції "День мами і дитини"-2017 у Полтаві

Партнери і учасники
25 травня 2017 о 11:043190 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Учасники виставки і конференції "День мами і дитини"-2017 у Полтаві
Дізнайтесь, які компанії презентують свої товари і послуги, сфера діяльності яких направлена на особливу категорію споживачів - майбутні мами та батьки з малими дітьми.

Учасники виставки і конференції Запрошуємо на виставку і конференцію "День мами і дитини"-2017 у Полтаві

Виставка "День мами і дитини" - 2017 у Полтаві, відбудеться у неділю, 18 червня 2017 року, у виставковій залі Міського будинку культури.

В цей день буде представлено близько 50 учасників - фірм, закладів і підприємців, які пропонують товари та послуги для мам і маленьких дітей. В одному місці зберуться всі ті, хто може забезпечити для вас здоров'я і посмішку вашої дитини.

1. ТОВ "Хорольський завод дитячих продуктів харчування" - єдине підприємство-виробник дитячого і спеціального харчування в Україні, що спеціалізується на продукції для малюків з перших днів життя.
2. "Солнечный дом" - клуб для дітей і батьків: розвиваючі заняття від 6 місяців і до школи, англійська мова, семінари та лекції, курси для вагітних, свята, квести, екскурсії, казки, святкування днів народження від 0 до 16 років.

3. "Зелені долоньки" - приватний дитячий ЕКО-садочок, розташований в екологічному місці, закритий двір з майданчиком, басейном, квітниками, городом, альтанками, власна кухня, логопед, психолог та багато іншого.

4. "Щасливе дитинство" - приватний дитячий садочок з поглибленим вивченням англійської мови, досвідчені вихователі, англійські та українські групи.

5. "Соробан"ТМ - школа усного рахунку, підготовка до школи, розвиток концентрації й уваги, мислення й інтелекту, основою для навчання є вдосконалена японська система рахування на рахівницях абак.

6. Школа англійської мови "New way" - англійська, німецька і китайська мови для дітей, дорослих і професіоналів, вивчення іноземної мови проходить цікаво і активно - різні позакласні заходи, свята, чаювання, перегляд фільмів.

7. "Bambini" - магазин дитячого брендового італійського одягу від народження до 16 років.

8. "Ecostore" - магазин дитячого органічного еко-текстилю для малюків: набори для купання, сети для новонароджених, постільна білизна, пледи, халати та багато іншого.

9. "Мішутка" - магазин дитячих товарів, сучасна дитяча мода для новонародженого, дошкільника і школяра.

10. Музей наукових відкриттів "WOOM" - кращі експонати винаходів і дослідів, стіл молекулярної фізики і лазерні фігури Лісажу, киплячий пісок і кінетичні скульптури, пастка тіней і мега калейдоскоп та багато іншого.

11. "Організація та проведення дитячих свят" - дні народження, випускні у садочках і школах, тематичні вечірки, інтерактивні вистави, мильні бульбашки та ще багато цікавого.

12. Мережа від виробника кави "Gangster" - кава з харизмою, завжди свіжа, смачна і найароматніша, швидка доставка по Україні.

13. "Полтавська джерельна" - природна столова вода від ЗАТ "Полтавський завод продтоварів "Світанок", доставка бутильованої води у кожен дім, офіс, школу та дитячий садочок.

14. "Медея" - медико-діагностичний центр, індивідуальний і абсолютно конфіденційний підхід до кожного пацієнта, прийом у зручний для нього час, а в разі потреби - виїзд додому.

15. "Медичні дослідження" - клініко-діагностична лабораторія: дігностика та різні медичні дослідження.

16. "Евріка" - дитячий центр всебічного розвитку, спеціальні освітні програми, які базуються на сучасних методиках розвитку та індивідуальному підході до кожної дитини.

17. Фотограф Катерина Ємець - дитячі та сімейні фото, фотосесія вагітних та новонароджених.

18. Фотограф Марія Головачова - сімейнф фотосесії, весільні фото.

19. "Львівська кав'ярня" - це більше 50 видів кавових рецептів, до 20 різновидів чаїв, десятки видів авторських гаряченьких глінтвейнів і особливі смаколики до кави.

20. "Дитяча планета" - дитячий парк святкування днів народження у Полтаві, розваги та відпочинок.

21. "Ігроленд" - розважальний комплекс для відпочинку всією сім'єю.

22. Полтавський академічний обласний театр ляльок - один із найстаріших театрів на Україні, який має багатий і різноплановий репертуар.

23. "Чарівний ключик" - дитячий розвиваючий ігровий центр раннього, дошкільного та шкільного розвитку дітей, який допоможе батькам, відкрити у дитини її таланти.

24. Приватний навчально-виховний комплекс О.Данько - дошкільний навчальний заклад, спеціалізована школа.

25. "International House" - школа іноземних мов: англійська, німецька, польська мови, в групах та індивідуально, екскурсійні тури закордон, підготовка до міжнародних екзаменів тощо.

26. Магазин "Игрушкин дом" - товари для дітей, асортимент дитячого транспорту, все для активного відпочинку, спорту, творчості.

27. Освітній центр "Острів знань" - підготовка до школи, англійська мова для дітей і дорослих, логопедичні та розвиваючі заняття, арт-студія.

28. Громадська організація "Рукавичка", хореографічний ансамбль "Соколики", Ірландські танці.

29. "Світ мами" - великий вибір товарів для вагітних та новонароджених.

30. Центр навчального розвитку "Класики" - математична підготовка, підготовка до школи, творча майстерня, шаховий клуб, іноземна мова.

31. Етно-ресторація "Весела садиба" - відпочинок для душі в українському хуторі: анкети, ювілеї, дні народження, вечірки, хрестини.

32. Медові ласощі "Веселяники" - смаколики з натуральних продуктів, ручна робота, дерев'яні форми, стародавня рецептура.

33. Федерація бойових мистецтв "Бу-До" - ефективна бойова система, яка максимально наближена до реальних умов, заняття для будь-якого віку з кваліфікованим тренером.Більш детальну інформацію ви дізнаєтейсь, відвідавши виставку і конференцію "День мами і дитини"-2017 у Полтаві.

Чекаємо за адресою Майдан Незалежності, 5, з 10.00 до 18.00 год.

Потрапити на виставку "День мами і дитини" - 2017 у Полтаві буде дуже легко, адже доступ до всієї цієї краси буде абсолютно БЕЗКОШТОВНИМ!

У окремому приміщенні вже з 10.00 відбуватиметься конференція для майбутніх мам і батьків, де запрошені спікери поділяться інформацією щодо періоду вагітності, народження і виховання малюка, покажуть корисні майстер-класи для мам і батьків.

Для тих, хто зареєструється завчасно - вхід на конференцію - БЕЗКОШТОВНИЙ.

"День мами і дитини"-2017 у Полтаві збере на своїй території виняткову групу учасників і відвідувачів!