Вакцинація дітей: відмовитися чи робити?

Конференція
4 червня 2017 о 14:393192 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Вакцинація дітей: відмовитися чи робити?
Знайомтесь, спікер виставки і конференції "День мами і дитини"-2017 у Полтаві - дитячий лікар-імунолог Надія Руденко

Вакцинація дітей: відмовитися чи робити?Вакцинація дітей: відмовитися чи робити? - тема лекції виставки і конференції "День мами і дитини" 2017 у Полтаві, дитячий лікар-імунолог Надія Руденко

Вакцинація досить актуальне питання в наш час. Завдяки вакцинації, організм виробляє імунітет до певних інфекційних хвороб. З одного боку – це добре, з іншого – виникають побоювання щодо безпечності цієї процедури.

Конкретної відповіді на питання: робити щеплення чи ні – не дасть ніхто. Батьки самостійно вирішують чи варто вакцинувати своїх дітей. І відмовитися – мають повне право. Однак, немає гарантії, що потім не буде проблем як зі здоров'ям дитини, так і з відвідуванням дитсадка чи школи.

Що з цього приводу кажуть спеціалісти? Дізнайтесь на конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві, де наш спікер, дитячий лікар-імунолог Надія Руденко відповість на всі питання.

Вхід на конференцію БЕЗКОШТОВНИЙ - за умовий завчасної реєстрації.

Реєструйся тут.