Успішність чи геніальність: що оберете для своєї дитини?

Конференція
4 червня 2017 о 13:383129 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Успішність чи геніальність: що оберете для своєї дитини?
Знайомтесь, спікер виставки і конференції "День мами і дитини"-2017 у Полтаві - психолог і психотерпевт Катерина Мироненко

Успішність чи геніальність: що оберете для своєї дитини?Катерина Мироненко - психолог і психотерапевт, спікер виставки та конференції "День мами і дитини" -2017 у Полтаві

Дуже часто від батьків можна почути: "Я хочу, щоб моя дитина була геніальною, я хочу, щоб моя дитина була вундеркіндом."

Та чи дійсно це корисно? Чи дійсно це настільки добре як ми звикли це бачити?

Які ризики у геніальності? Які можливо є альтернативи, щоб створити найбільш повноцінне, найбільш щасливе життя для Вас та вашої дитини?

Про все це прозповість психолог і психотерпевт Катерина Мироненко, спікер виставки та конференції "День мами і дитини" -2017 у Полтаві.

Також спеціаліст запропонує прості та досить ефективні вправи для того, щоб Ви могли зробити для своєї дитини життя насиченим і повноцінним у всіх сферах.

Дізнайтесь більше про те, що краще обрати для Вашої дитини - успішність чи геніальність, які при цьому можуть бути ризики на конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві та задайте питання психологу і психотерпевту Катерині Мироненко.

Вхід на конференцію БЕЗКОШТОВНИЙ - за умовий завчасної реєстрації.

Реєструйся тут.