Мовленнєвий розвиток - запорука успішності Вашої дитини

Конференція
18 травня 2017 о 15:072940 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Мовленнєвий розвиток - запорука успішності Вашої дитини
Знайомтесь, спікер виставки і конференції "День мами і дитини"-2017 у Полтаві - Юлія Федорченко, вчитель-логопед.

Мовленнєвий розвиток - запорука успішності Вашої дитиниЮлія Федорченко - вчитель-логопед, спікер виставки та конференції "День мами і дитини" -2017 в Полтаві

З кожним роком в Україні збільшується кількість дітей, які мають проблеми з мовленнєвим розвитком. Мовлення відіграє важливу роль у нашому житті - адже в подальшому впливає на загальний психічний розвиток, на процес навчання, на оволодіння дітьми навичками, необхідними для повсякденного життя та процесом письма і читання.

Якщо батьки помітили якісь порушення у мовленнєвому розвитку своєї дитини - необхідно звернутись до спеціаліста. Логопед вчасно спрямує батьків на виправлення недоліків та надасть рекомендації.

Детальну інформацію по даній проблемі дізнайтесь у вчителя-логопеда з багаторічним досвідом Юлії Федорченко на конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві.

Вхід на конференцію БЕЗКОШТОВНИЙ - за умовий завчасної реєстрації.

Реєструйся тут.