Сексуальність та материнство: поєднати, не можна втратити

Блог мами
3 травня 2017 о 13:413785 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Сексуальність та материнство: поєднати, не можна втратити
Материнство й сексуальність цілком реально поєднати, головне – мати бажання й терпіння, як чоловікові, так і жінці.

Сексуальність та материнство поєднати, не можна втратити одна з тем конференції в рамках виставки Сексуальність та материнство: поєднати, не можна втратити - одна з тем конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві

Ще не так давно було прийнято вважати, що післяпологовий період – це час суцільних заборон, коли жінка повинна відмовитися від більшості задоволень. Однак часи йдуть і все більше міцнішає впевненість у тому, що молода мама не повинна себе обмежувати, адже вона вступає в період розквіту жіночої природи, творчих здібностей, духовності й сексуальності.

Цю тему обговоримо на конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві під час лекції сімейного психолога Каріни Тіморської.

Чи можливо поєднати материнство та сексуальність

Як стверджував відомий американський психолог Олександр Лоуен, здорові діти мали батьків, які були щасливі в ліжку. Жінка, яка задоволена своїм сексуальним життям , легко дає своїм дітям турботу, ніжність, розуміння просто завдяки тому, що володіє надлишком любові. Тоді як у пар, які не приділяють належної уваги інтимним стосункам, частіше виростають діти з невротичними проблемами.

Психологи вважають, що материнство й сексуальність не повинні протиставлятися одне одному, адже це тісно пов’язані між собою прояви жіночої сутності. І не зважаючи на те, що деякі лікарі все ще рекомендують обмежити сексуальне життя в перші місяці після пологів, при відсутності проблем зі здоров’ям і після огляду гінекологом цих рекомендацій можна не дотримуватися.

Давно збиралися відвідати сімейного психолога? Завітайте на виставку "День мами і дитини"-2017 у Полтаві та отримайте безкоштовну консультацію спеціалістів!

Але чому для деяких молодих мам сексуальне життя стає каторгою? Після пологів вони відчувають труднощі в інтимних стосунках з партнером і починають сприймати секс як непосильну повинність. Можна виділити кілька причин такого явища:

· дефіцит естрогенних гормонів і спричинена цим сухість. Проблему легко усунути за допомогою спеціальних лубрикантів;

· біль і страх перед статевим актом через наявність швів після пологів. У цьому випадку потрібно проконсультуватися з лікарем, чи можна вже починати інтимні стосунки;

· тимчасове загасання сексуальності після народження дитини. Це цілком нормальне явище, яке з часом зникає і все приходить у норму.

Періодів післяпологової сексуальності в жінок кілька. Якщо в перший місяць після народження малюка секс практично виключений, то з часом інтимні стосунки відновлюються. Перший рік після пологів – найскладніший у подружніх стосунках. Чоловік і жінка звикають до нового статусу, поки що їм складно знайти час для себе. Становлення нових сексуальних відносин зазвичай активно відбувається на протязі другого року життя дитини. Для жінки цей період є можливістю розкрити свою сексуальність і чуттєвість.

Материнство й сексуальність цілком реально поєднати, головне – мати бажання й терпіння, як чоловікові, так і жінці.

За умови завчасної реєстрації - вхід на конференцію в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві - БЕЗКОШТОВНИЙ!