Раціональне харчування – здорова вагітність

Блог мами
3 травня 2017 о 13:283198 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Раціональне харчування – здорова вагітність
При правильному виборі продуктів вагітній жінці та дитині гарантована різноманітна й збалансована дієта. Що варто включити в своє меню?

Раціональне харчування – здорова вагітністьРаціональне харчування – здорова вагітність. Одна з тем конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві

Раціональне харчування – одна з найважливіших умов сприятливого перебігу вагітності, пологів і розвитку дитини. Воно відіграє важливу роль у профілактиці анемії, затримки росту плода, порушень пологової діяльності та інших ускладнень. Як саме повинна харчуватися майбутня мама?

Основи правильного харчування під час вагітності

Загальні принципи харчування при виношуванні дитини включать у себе наступні поради:

· їжу потрібно приймати часто – 5-7 разів на день невеликим порціями;

· їсти краще повільно, не поспішаючи;

· важливо вживати достатню кількість звичайної питної води;

· краще їсти більш птиці й риби, ніж червоного м’яса;

· їжа повинна бути відвареною, запеченою чи тушкованою, але не смаженою;

· потрібно віддавати перевагу овочам, фруктам, злаковим, рослинній олії.

При правильному виборі продуктів вагітній жінці та дитині гарантована різноманітна й збалансована дієта. Що варто включити в своє меню?

У Вас є можливість задати всі питання по раціональному харчуванню дієтологу Сульженко Дар'ї на конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві.

Молочні продукти

Вони містять білки, що необхідні для материнського організму й росту дитини, а також кальцій. Останній відповідає за зміцнення кісток і зубів. Спеціалісти рекомендують під час вагітності споживати до 0,5 л молока за день. Це може бути як звичайне молоко, так і кефір, молочні десерти, йогурти, домашній сир тощо. Тверді сорти сиру також будуть корисними.

М’ясо та риба

До складу м’ясних продуктів входять білки, залізо й вітаміни групи B, що важливі і для матері, і для малюка. У раціон майбутньої мами варто включити м’ясо птиці, рибу, баранину, свинину, яловичину. При приготуванні страв рекомендовано використовувати пісне м’ясо, споживати його можна двічі на день. Також не треба забувати й про яйця, найкориснішим в яких є варений білок.

Хліб, крупи, картопля

Ця група продуктів містить вуглеводи, вітаміни, мікроелементи і клітковину. Хліб бажано вибирати з цільними зернами чи з борошна грубого помелу. Меню можна урізноманітнити стравами з картоплі, макаронами, рисом, кашами, пластівцями тощо. Їх можна включати в раціон при кожному прийомі їжі.

Фрукти й овочі

Вітаміни, мікроелементи, клітковина – ось, чим багаті овочі та фрукти. Вони потрібні для підтримки різних функцій організму та для покращення процесів травлення. Не треба забувати й про споживання таких корисних продуктів, як чечевиця, горох, квасоля, сухофрукти. Овочі та фрукти рекомендовано включати в раціон харчування не менше чотирьох разів на день.

Більше корисної інформації про вітаміни та харчування під час вагітності Ви дізнаєтесь під час конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві. Для тих, хто зареєструється завчасно - вхід на конференцію - БЕЗКОШТОВНИЙ! До того ж - Ви автоматично стаєте учасником розіграшу подарунків!