Партнерські пологи: обмеження та можливості

Блог мами
3 травня 2017 о 13:183131 natemu.info (виставки і конференції) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613240 Партнерські пологи: обмеження та можливості
Дев’ять місяців в очікуванні дива дозволяють остаточно вирішити, чи варто робити цей відповідальний крок і кого взяти в партнери.

Партнерські пологи: обмеження та можливостіПартнерські пологи: обмеження та можливості - одна з тем конференції в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві

Ось уже кілька років як пологи з партнером перестали бути даниною моді, а стали усвідомленим рішенням сімейної пари. Зазвичай майбутні батьки роблять такий вибір протягом вагітності, а інколи – ще в період її планування. Дев’ять місяців в очікуванні дива дозволяють остаточно вирішити, чи варто робити цей відповідальний крок і кого взяти в партнери. Адже жінки народжують не тільки зі своїми супутниками життя, а ще й з мамами, подругами чи сестрами.

Всю правду про партнерські пологи: міфи, аргументи,обмеження та можливості – дізнайтесь від перинатального психолога Юлії Савєльєвої на конференції в рамках виставки «День мами і дитини»-2017 у Полтаві.

Чи є обмеження для партнерських пологів

Коли вагітна приймає рішення народжувати з чоловіком або з кимсь з рідних людей, варто заздалегідь дізнатися в жіночій консультації чи пологовому будинку, чи існують якісь обмеження для проведення партнерських пологів. Зазвичай від партнера вимагають наявності флюорографії, якій ще немає року, та бакпосіву з носа. Останній можна здати в будь-якій лабораторії, хоча вимагають його не у всіх пологових будинках.

Є й інші обмеження для присутності партнера в пологовому блоці:

· вірусні чи інфекційні захворювання;

· алкогольне чи наркотичне сп’яніння;

· відсутність вільних індивідуальних блоків, тобто коли пологи відбуваються в загальній палаті;

· складні випадки, коли потрібне оперативне втручання у фізіологічний процес пологів.

Партнер має бути присутній біля породіллі в чистому змінному одязі та взутті.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини"-2017 у Полтаві, 18 червня, за адресою Майдан Незалежності, 5 (в приміщенні виставкової зали Міського будинку культури), з 10.00 до 18.00. ВХІД - абсолютно безкоштовний!

Які можливості відкривають партнерські пологи

Головне для жінки, що народжує, - психологічна підтримка. Але є й інші важливі моменти. Прибувши в пологовий будинок, партнер може взяти на себе всі організаційні питання: заповнити потрібні документи, поспілкуватися з персоналом лікарні, знайти необхідні для пологового блоку речі тощо. У більшості випадків породіллі на цьому етапі вже повністю зосереджені на собі й своїх відчуттях під час переймів, тому вирішення важливих питань чоловіком буде не зайвим.

Партнери, які проходять теоретичну підготовку до пологів, знають, як і чим допомогти породіллі. Вони можуть підказати їй тип дихання при переймах, зробити розслаблюючий масаж, подати води, погукати при потребі медпрацівника тощо.

У тому випадку, коли малюк з’являється на світ за допомогою кесаревого розтину, його можуть покласти на груди батька чи іншого партнера. Це роблять для збереження теплового ланцюжка й заселення організму дитини корисними сімейними бактеріями, адже немовля має стерильну мікрофлору.

Партнерські пологи – це велика відповідальність для того, хто вирішив бути підтримкою для майбутньої мами в такому важливому процесі. Партнер – це не просто близька особа, опора, тренер, масажист, а ще й людина, яка стане свідком народження нового життя.

Вхід на конференцію в рамках виставки "День мами і дитини"-2017 у Полтаві - БЕЗКОШТОВНИЙ - за умови реєстрації. Також Ви матимете можливість взяти участь у розіграші приємних подарунків. Як отримати всі ці привілеї? Просто заповніть форму реєстрації!